Наш навчальний заклад
Розмір плати для батьків за харчування дітей в закладі.

РОЗМІР ПЛАТИ ДЛЯ БАТЬКІВ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 24 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 02.09.2021 р. №2037 «Про внесення змін до п. 1 рішення виконавчого комітету міської ради» від 30.12.2020 р. 2893 з  01.09.2021 р. вартість харчування:

- для дітей віком від одного до чотирьох років складала 30,00 грн,

- віком від чотирьох до шести (семи) років - 40,00 грн. на 1 день на 1 дитину.

З 01.01.2022 р. відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.12.2021 р. №3277 «Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти, що належать до комунальної власності Вінницької територіальної громади, та визнання такими, що втратили чинність пункти 1, 2, 3 рішення виконавчого комітету» від 30.12.2020 року №2893 (зі змінами)

- 34.00 грн. для дітей віком від одного до чотирьої років,

- 46,00 грн. - для дітей віком від чотирьох до шести (семи) років.

Розмір плати батьків становить 75 % від вартості харчування в день

Відповідно  до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах

- розмір плати зменшується на 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей.

Від плати за харчування дітей звільняються:

- батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму).

- діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, в інших випадках, передбачених законодавством України (діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях, діти з інвалідністю, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків.)

На підставі  рішення Вінницької міської ради № 7 від 11.01.2018р. «Про проект рішення міської ради «Про внесення доповнень до рішення міської ради від 26.12.2012р. № 1089»,

- Звільняються від плати за харчування дітей в закладі дошкільної освіти батьки, або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких один із батьків є учасником ООС.