Матеріально - технічне забезпечення закладу.

Територія закладу  - 7536 кв.м.

Територія під ігровими майданчиками - 4561 кв.м.

Всього 10  відокремлених  групових майданчиків.

Відокремлений один спортивно - ігровий майданчик - 200 кв.м.

Двір закладу - 1831 кв.м.

Територія забезпечена зовнішнім освітленням.

На кожному майданчику є в достатній кількості ігрового обладнання: гойдалки, пісочниці,  спортивне обладнання, розвиваючі елементи, дитячі лавки та столики, гойдалки підвісні,  гойдалки - балансири : машинки, гелікоптер, рибка.

Спортивний майданчик облаштований частково: волейбольні ворота, баскетбольний щит, бум, стовпчики - балансири, гімнастичні стінки.

На території закладу є приміщення для візочків дітей з особливими потребами.

Дві альтанки для дітей з особливими потребами.

Приміщення закладу складає - 1760 кв.м.

Відокремлена будівля містить овочесховище, комору для продуктів, пральню, бойлерну та складське приміщення.

Основне приміщення закладу має 2 загальних входи та 6 груп мають відокремлені входи. В одній групі облаштовуй пандус.

Кожна група має: роздягальну, спальну, туалетну кімнату, ігрову кімнату, куточок  для миття посуду.

Кожна група забезпечена необхідними меблями, посудом, м'яким інвентарем, килимовим покриттям, кварцевими лампами.

Наявний такий м'який інвентар: матраци - 267 шт., подушки - 314 шт.,  ковдри вовняні - 275 шт., ковдри х/б - 153 шт.,  покривала - 342 шт., простирадла - 573 шт., наволочки - 442 шт., підковдри - 648 шт., рушники  махрові - 748 шт., штори - 152 шт.,

Меблі:  ліжка - 236 шт., дитячі столи шестимісні  - 25шт., дитячі стільці  - 388 шт., столи парти - 6 шт. шафи для посібників - 67 шт. шафа дитяча для роздягання ( 6-12 містних) - 69 шт. Столи письмові - 26 шт., стільці  - 56 шт.

Кожна група має  ігрові  предметно -  розвивальні куточки.

В закладі є медичний пункт який складається з 4 кімнат: оглядова, маніпуляційна, ізолятор, масажна кімната.

Кабінет завідувача.

Методичний кабінет.

Кабінет практичного психолога.

Бухгалтерія

Харчоблок складається з наступних кімнат: зала для приготування їжі, кімната для посуду, кімната для отриманої продукції з комори і роздягальня. Обладнання харчоблоку: харчоварочні котли  по 60 л - 3 шт., електроплита - 1 шт, параконвектомат - 1 шт., електросковорода - 1 шт., жарочна шафа - 1 шт., крупно габаритна м'ясорубка - 1 шт., побутова м'ясорубка - 1 шт., ваги - 2 шт. стіл для зберігання хліба - 1 шт., роздатковий стіл - 1 шт,, стіл для сирої продукції - 1 шт.

Спортивно - музична зала. Обладнання зали : стінка гімнастична -1 шт., стінка « шведська» - 1 шт., спортивні піраміди - 2 шт., щит баскетбольний - 1 шт., піанино - 1 шт.

Зала лікувальної фізкультури. Обладнання зали:  комплект лікувального обладнання -  конструктор «Равлик», килимок «Топ - топ», сухий басейн,  масажер  «Помічник», комплект укладок «Турбота», конструктор «Острівець», тренажер «Перекоти поле», модульний комплекс « Стрибунець», велотренажер, гімнастична стінка.

Пральня. Обладнання пральні: велика пральна машина - 1 шт., цинтрофуга - 1 шт., ванна для замочування - 1 шт., ємність для брудної білизни - 1 шт., гладильні столи - 1 шт., тапчан для білизни - 1 шт.

Заклад забезпечений  наступною  технікою:

Комп'ютер - 5 шт., сканер - 1 шт.,  принтер - 2 шт., ламінатор - 1 шт., апарат для копіювання - 1 шт., магнітоли  - 8 шт., музичних центри  - 2 шт., пилосос  -  6 шт.