Розмір плати для батьків за харчування дітей в закладі.

РОЗМІР ПЛАТИ ДЛЯ БАТЬКІВ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 24 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 15.12.2022 р. № 2753 «Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти, що належать до комунальної власності Вінницької міської територіальної громади, та визнання такими, що втратили чинність пункти 1, 2, 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 30.12.2021 р. № 3277 установити вартість харчування з 01.01.2023 року:

- для дітей віком від одного до чотирьох років 38,00 грн. (тридцять вісім) за 1 день на 1 дитину,

- віком від чотирьох до шести (семи) років - 52,00 грн. (п'ятдесят дві) на 1 день за 1 дитину.

Розмір плати батьків становить 75 % від вартості харчування в день

Відповідно  до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах

- розмір плати зменшується на 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей.

Від плати за харчування дітей звільняються:

- батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму).

- діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, в інших випадках, передбачених законодавством України (діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях, діти з інвалідністю, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків.)

На підставі  рішення Вінницької міської ради № 7 від 11.01.2018 р. «Про проект рішення міської ради «Про внесення доповнень до рішення міської ради від 26.12.2012 р. № 1089»,

- Звільняються від плати за харчування дітей в закладі дошкільної освіти батьки, або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких один із батьків є учасником АТО/ООС.